slide1 slide3 slide2 slide4

Quickly
Comfortably
and Safely

Quickly
Comfortably
and Safely

Quickly
Comfortably
and Safely

Quickly
Comfortably
and Safely

Taxi z Kraków - transfery międzynarodowe

Mamy propozycję, którą rzadko można spotkać w ofercie tradycyjnej korporacji taxi. Realizujemy taxi - transfery międzynarodowe z wykorzystaniem naszej floty taksówek. Dowozimy pasażerów z dowolnego miejsca w kraju pod wskazany adres. To gwarancja wygody, na którą możecie sobie pozwolić - zapewniamy bowiem przystępne ceny, które zawsze są indywidualnie ustalane.

Taxi Kraków - transfery międzynarodowe - wygodnie i niedrogo!

Wynajem taxi - transferu do Berlina? Wycieczka taksówką do Bratysławy? Jeśli myślisz, że to usługa wyjątkowo droga, to zapewniamy, że ceny realizacji są przystępne. Ponadto podróż autem w roli pasażera to prawdziwy komfort. Nasze pojazdy posiadają wygodne siedzenia, a przewidziane są na kilka osób, dzięki czemu podczas podróży mogą towarzyszyć Ci dwie lub trzy osoby. Niewielka liczba współpasażerów gwarantuje wygodę a koszty całej usługi są dzielone na wszystkich, dzięki czemu transfer międzynarodowy jest tańszy.

Zwiedzaj europejskie miasta ze Smart Transfer!

Wygodnie i tanio możesz pojechać taksówką do europejskich stolic. To alternatywa dla pociągów, autobusów czy samolotów. Taxi - transfer zabierze Cię z podanego adresu i dowiezie we wskazane miejsce. Możesz dzięki naszej usłudze taxi - transferów międzynarodowych:

  • zwiedzić Budapeszt i zobaczyć na własne oczy oba słynne zamki, udać się na Basztę Rybacką, żeby podziwiać panoramę i zanurzyć zęby w pysznym langoszu.
  • pojechać do Pragi i przejść się po słynnym Moście Karola, skosztować smażonego sera lub knedliczków, a także zanurzyć się w uliczkach uroczej dzielnicy Mala Strana.
  • odwiedzić Berlin, gdzie obejrzysz niesamowitą wystawę prac East Side Gallery na pozostałościach muru berlińskiego, zrobisz zakupy w kultowym domu handlowym KaDeWe i spróbujesz berlińskiego przysmaku, jakim jest “Currywurst”.
  • odkryć Bratysławę, gdzie czeka na poznanie urocza starówka oraz efektowny Zamek Bratysławski, a także smakowite parene buchty, czyli pyszny deser, którego grzech nie spróbować.

Nie ważne czy wyjeżdżasz w celach służbowych, czy turystycznych – taxi - transfery międzynarodowe to rozwiązanie dla każdego, kto lubi podróżować w wąskim gronie i z klasą.

Cennik przejazdu z Krakowa do:

Budapeszt 1600zł / 350€
Praga 2160zł / 470€
Berlin 2400zł / 520€
Wiedeń 1880 zł / 410€
Bratysława 1500 zł / 330€

 

 

 

dp logo bw white set karty poziom 012017 bez ecard

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay