slide1 slide3 slide2 slide4

Quickly
Comfortably
and Safely

Quickly
Comfortably
and Safely

Quickly
Comfortably
and Safely

Quickly
Comfortably
and Safely

Wycieczki

Nie działamy jak tradycyjna korporacja taxi – oferujemy bowiem więcej niż zwykły przewóz osób i bagażu. Zapewniamy między innymi taxi - transfer z lotniska Kraków - Balice lub Katowice - Pyrzowice do centrum miasta, jak i w dowolne miejsce w okolicach stolicy Małopolski. Ponadto proponujemy możliwość skorzystania z naszych usług transportowych, rezerwując nasze pojazdy na wycieczki do Zakopanego itp. To doskonała alternatywa dla niewielkich grup osób, zbyt małych, aby wynająć autokar czy autobus.

Wynajem taxi - transferu z i na lotnisko

Osoby, które mają już zaplanowany program wyjazdu, mogą skorzystać z naszej oferty taxi - transferowej. Dzięki temu przygoda zaczyna się od raz po wyjściu z lotniska Kraków Balice, Katowice Pyrzowice lub Warszawa Okęcie. Odbieramy naszych Klientów i zawozimy w dowolne wskazane miejsce, przy czym rozliczenie w tym przypadku następuje na indywidualnych warunkach. Ponadto możemy także zakończyć wyprawę, zawożąc klientów pod terminal odlotów, dzięki czemu nie muszą się martwić o sprawdzanie taxi - transferu na lotnisko.

Proponujemy taxi - transfer między innymi z Zakopanego lub stolicy Małopolski na lotnisko-Balice, jak również na lotnisko Pyrzowice i Okęcie.

Wycieczka z taxi - transfer po Małopolsce

To propozycja, która z pewnością zainteresuje wszystkich pragnących w komfortowych warunkach zwiedzać najciekawsze miejsca w Małopolsce. Jako korporacja taxi z nowoczesnym podejściem do realizacji usług, proponujemy możliwość rezerwacji naszych pojazdów na wycieczki na trasach, m.in.:

  • Kraków - Zakopane
  • Kraków - Krynica Zdrój,
  • Kraków - Szczyrk.

Zaprezentowane destynacje są popularne wśród turystów krajowych i zagranicznych, odwiedzających Małopolskę. Nasza propozycja może być też atrakcyjna dla przedsiębiorców, którzy zapraszają swoich kontrahentów na spotkania biznesowe, sympozja lub konferencje do Małopolski. Po pierwsze zapewnimy transfer z lotniskach w Balicach, Pyrzowicach i Okęciu a po drugie - możemy zaproponować wygodny transport na wycieczki fakultatywne po okolicy. Ogromnym atutem proponowanego przez nas rozwiązania jest też komfort - nieporównywalnie większy niż w środkach komunikacji miejskiej.

 

 

dp logo bw white set karty poziom 012017 bez ecard

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay