slide1 slide3 slide2 slide4

Quickly
Comfortably
and Safely

Quickly
Comfortably
and Safely

Quickly
Comfortably
and Safely

Quickly
Comfortably
and Safely

Smart Transfer - Jesteśmy korporacją taxi, która specjalizuje się przede wszystkim w taxi - transferach lotniskowych, międzymiastowych oraz międzynarodowych. Nasza pierwsza taksówka wyjechała w 2012 roku. Od tego czasu rozwój firmy ukierunkowany jest na wysoką jakość obsługi oraz zadowolenie klientów. Stale obsługujemy klientów korzystających z taxi - transfer na lotniska Kraków Balice oraz lotniska Katowice Pyrzowice.

            Nasze samochody stacjonują w pobliżu terminali lotniskowych, dlatego czas dojazdu do klienta został skrócony do minimum. Aby mieć pewność, że będą mogli Państwo skorzystać z naszej oferty, zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji naszych taksówek. Pozwoli to Państwu na zapewnienie sobie 100%-owej dyspozycji naszego samochodu dla Państwa taxi - transferu, nawet wtedy kiedy samolot jest opóźniony*.

            Doświadczenie naszych kierowców zapewnia maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo podczas podróży. Trasa przejazdu planowana jest tak, by czas przejazdu był skrócony do minimum.

             Flota naszych pojazdów jest dobierana tak, aby zapewnić Państwu niezbędną przestrzeń pasażerską oraz bagażową. Wszystkie samochody wyposażone są w klimatyzację.

            Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług.

*w przypadku znacznego opóźnienia samolotu godzina podstawienia taksówki może ulec zmianie (zapoznaj się z Regulaminem).

Nasze atuty

  • Atrakcyjne
    ceny
  • Niezawodność
  • shaking hands Profesjonalna
    obsługa

 

 

dp logo bw white set karty poziom 012017 bez ecard

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay